Російські військові, які втекли з-під Києва, втратили бойовий дух і називають себе бомжами

Російські військові, які втекли з-під Києва, втратили бойовий дух і називають себе бомжами. Вони не можуть звикнути, що доводиться жити в окопах.

Про це йдеться в перехопленій розмові загарбника зі своєю дружиною, яку оприлюднила СБУ.

Командир танка, який зі своїм підрозділом перебуває на Донеччині, на запитання дружини про бойовий дух відповідає, що ніхто вже немає бойового настрою, адже тривалий час вони живуть у лісі, без умов: «… мы живем как бомжи. У меня уже пятый уровень бомжа».

«Вочевидь, окупанти надають перевагу «воювати» з мирними мешканцями в їхніх домівках, щоб комфортно проживати і зручно грабувати. А наші захисники швидко переселили їх до комарів і кліщів. Та невдовзі і такі природні умови можуть змінитися для загарбників до рівня добрива в українській землі», – додають в СБУ.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine