Херсон – це Україна! На віртуальній онлайн-мітинг в Instagram зібралося понад 36 000 людей

На підтримку окупованого рф Херсона відбувся 36-тисячний онлайн-мітинг. Його організувала ініціатива «Жовта Стрічка», щоб підтримати українців у тимчасовій окупації та дати їм можливість безпечно вийти з протестом навіть в умовах війни. Для цього місце зустрічі перенесли з реальної вулиці на цифрову - центральний проспект Херсона з усіма будинками, парками та перехрестями.

«Всього за тиждень на віртуальній версії херсонського проспекта Ушакова в Instagram зібралося понад 36 000 людей. Усі вони залишили на сторінці івенту більш як 36 000 коментарів з текстом «Херсон — це Україна!». Також кампанія на підтримку Херсона зібрала 75 000 вподобань та 19 600 репостів. А це значить, що кампанію на підтримку Херсона побачили мільйони українців, в тому ж числі й самі херсонці», – йдеться у повідомленні.

Щоб потрапити на онлайн-мітинг, достатньо було написати «Херсон — це Україна!» у коментарі до будь-якого фрагмента проспекту на сторінці instagram.com/kherson.is.ua/

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine