На Херсонщині окупанти змушують ув’язнених отримувати російські паспорти

Новини
паспортизация

У Херсонській області окупанти змушують ув’язнених подавати документи на російські паспорти, щоб підвищити показники «паспортизації».

Про це заявив Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України.

Зазначається, що у місті Нова Каховка Херсонської області відкрився пункт прийому документів для отримання громадянства рф. «Щоб підвищити показники «паспортизації», загарбники змушують ув’язнених подавати документи на російські паспорти», – зазначили у ЦПД.

Крім того, за словами колаборантів, на території Запорізької області націоналістичні батальйони влаштували тотальну перевірку мирного населення із забороною виїзду на територію ОРДЛО.

Також повідомляється, що в Москві біля посольства США росіяни відкрили площу «днр», а на місці заводу «Азовсталь» планують зробити промисловий парк або місце відпочинку.

Мешканці нових тимчасово окупованих територій півдня України не мають нести відповідальність за російські паспорти, якщо окупанти примусять їх отримувати або оформлятимуть без відома людей, про це перший заступник керівника Херсонської обласної прокуратури Олексій Даниляк повідомив у програмі «Питання національної безпеки» з Валентиною Самар (проект Центру журналістських розслідувань).