Роскосмос залякує НАТО: опублікували координати та фото «центрів ухвалення рішень»

Роскосмос перед відкриттям саміту НАТО у Мадриді опублікував у своєму Telegram-каналі супутникові фото та координати місця проведення саміту та «центрів ухвалення рішень».

Фото: REUTERS/Juan Medina

Російське космічне відомство пише, що на саміті НАТО «країни Заходу оголосять Росію своїм найзлішим ворогом».

«Поки представники 30 країн альянсу, а також партнери та кандидати розбиратимуться зі стратегічною концепцією до 2030 року, Роскосмос публікує супутникові фотознімки місця проведення саміту та тих самих «центрів ухвалення рішень», що підтримують українських націоналістів», – йдеться у повідомленні.

Роскосмос додав координати цих місць із припискою «про всяк випадок».

У Мадриді розпочнеться триденний саміт НАТО, який керівництво Альянсу визначило як «саміт трансформації» з метою реагування на сучасні виклики у сфері безпеки та неспровоковану війну росії проти України. До його учасників у режимі відеоконференції звернеться президент України Володимир Зеленський.

У Мадриді у зв’язку із проведенням саміту НАТО вживають додаткових заходів безпеки. Зокрема, посилено присутність у місті озброєної поліції, обмежено рух на певних лініях метро та громадського транспорту у столиці Іспанії.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine