Путін ухвалив рішення про вторгнення в Україну щонайменше рік тому – Шольц

Канцлера Німеччини Олаф Шольц заявив, що президент рф Володимир Путін ухвалив рішення про вторгнення в Україну щонайменше рік тому.

Про це він сказав в інтерв’ю CBS.

«Я думаю, що рішення вести цю війну було прийнято за рік до її початку або, можливо, раніше, тому що він готувався до неї. І тому він зможе продовжувати війну дуже довго», – зазначив він.

За словами Шольца, «насправді ніхто не знає», коли у Путіна вичерпається ресурс на продовження війни.

«Він є лідером дуже великої країни, де живе багато людей, з багатьма засобами, він справді веде цю жорстоку війну і він готувався до неї дуже довго», – сказав Шольц.

Санкції, за словами Шольца, дуже вдарили по рф, однак Путін в цьому не зізнається.

«Це відбувається з не настільки розвиненою країною, яка справді потребує всіх технологій з решти світу, щоб мати відповідний рівень життя. Він не може нічого купити за гроші, які отримує від нас (2 мільярди доларів на місяць, які Німеччина витрачає на поставки російського газу, вугілля та інших енергоресурсів, – ред.), тому що є всі ці санкції на імпорт сучасних технологій і речей, яких він потребує», – зазначив він.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine