«П’ють горілку та радіють»: На Чернігівщині російські військові загубили диск із даними

Новини
водка

На Чернігівщині російські військові загубили диск із даними, його знайшли українські прикордонники.

На відео, опублікованому Держприкордонслужбою, видно, як російські військові п’ють горілку і переміщуються у вантажівках.

«На диску понад сто гігабайтів даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під Москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки», – зазначили прикордонники.

На диску також були документи про участь у навчаннях, бойову готовність, карти та інша службова документація. Деякі з них мали гриф «таємно».

Тепер українські правоохоронці мають фотографії, характеристики, копії паспортів та інших документів окупантів, що допоможе притягнути їх до відповідальності, додали в Держприкордонслужбі.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter