рф після Лисичанська перейде до захоплення Донецької області – британська розвідка

рф після захоплення Лисичанська, що був останнім вільним містом Луганської області, перейде до наступу на Донецьку область. Бойові дії будуть такими ж виснажливими.

Про це йдеться в повідомленні міністерства оборони Великої Британії.

«Місто було останнім великим населеним пунктом Луганської області, що залишалося, під контролем України. Тепер увага рф майже напевно перейде на захоплення Донецької області, більша частина якої залишається під контролем українських сил», – йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, вторгнення рф продовжує надавати руйнівний вплив на сільськогосподарський сектор України. Війна призвела до серйозних збоїв у ланцюжках постачання насіння та добрив, від яких залежать українські фермери.

Російська блокада Одеси продовжує серйозно обмежувати експорт збіжжя з України. Через це експорт сільськогосподарської продукції України у 2022 році навряд чи становитиме понад 35% від загального обсягу 2021 року.

«Після відступу від Зміїного острова, аванпоста на Чорному морі, рф помилково заявила, що «м’яч тепер на боці України» щодо покращення експорту зерна. Насправді саме втручання Росії у сільськогосподарський сектор України продовжує посилювати глобальну продовольчу кризу», – йдеться у повідомленні.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine