Найближчого тижня війська рф зосередяться на захоплені кількох невеликих міст на Донеччині – розвідка Британії

Новини
Фото: ТАСС

За оцінками британської розвідки, протягом найближчого тижня російські війська зосередяться на захоплені кількох невеликих міст, включно із Сіверськом і Долиною, на підступах до Слов’янська і Краматорська у Донецькій області.

Про це у щоденному огляді повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

«На Донбасі російські збройні сили, найімовірніше, зосередяться на взятті кількох невеликих міст протягом наступного тижня, включаючи Сіверськ і Долину, на підступах до Слов’янська і Краматорська. Міські райони Слов’янська і Краматорська, ймовірно, залишаються основними цілями на цьому етапі операції», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у британській розвідці, росія продовжує прагнути підірвати легітимність української держави і зміцнити власне управління та адміністративний контроль над окупованими частинами України. Нещодавно була ініціатива про «побратимство» російських і українських міст та областей і указ президента рф, що полегшує українцям отримання російського громадянства.

«Антиросійські настрої на окупованій Україні призводять до переслідування російських і проросійських чиновників. Призначена росією адміністрація Великого Бурлука (Харківська область – ред.) визнала, що одного з його мерів було вбито 11 липня 2022 року внаслідок вибуху автомобіля. Переслідування офіційних осіб, імовірно, посилиться, що ускладнить і без того серйозні проблеми, які постають перед росіянами, і потенційно збільшить тиск на вже скорочені військові формування та формування сил безпеки», – заявляє британська розвідка.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter