«Стрес через політичну ситуацію». У Криму окупанти вперше визнали повний провал курортного сезона

Новини
курортный сезон

«Глава» окупованого Криму, колаборант Сергій Аксенов вперше визнав повний провал туристичного сезону в окупованому Криму.

Як цитує Аксенова його пресслужба, «у червні на півострові в готелях та санаторіях відпочили 815 тисяч людей, що на 40% менше від торішнього показника».

При цьому окупанти вже на початку липня почали підбивати підсумки курортного сезону.

Основними причинами зниження потоку туристів Аксенова вважає відсутність авіасполучення, а також «стрес, спричинений суспільно-політичною ситуацією».

Раніше колаборанта переконували його підлеглі, що падіння турпотоку за підсумками сезону буде максимум на 30%.

Раніше «спікер» «госсовета» Криму, колаборант Володимир Константинов припустив, що кількість відпочиваючих у Криму у 2022 році становитиме 6,5 мільйона осіб.

У соцетях мешканці півострова викладають фотографії порожніх пляжів на узбережжі Чорного моря та скаржаться на відсутність туристів.

2021 року «владі» окупованого Криму завадила пандемія COVID-19 провести «повноцінний» курортний сезон.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter