Поліція ідентифікувала 17 катів з «днр», які знущалися з полонених

Новини
тюрьма изоляция

Працівники поліції ідентифікували 17 катів з так званої «мгб днр» та калінінської колонії, які знущалися з полонених українців.

Про це повідомила пресслужба МВС.

«Слідчими разом із оперативниками Департаменту захисту інтересів суспільства і держави за підтримки Офісу Генпрокурора вдалося ідентифікувати 17 осіб, які знущалися з наших громадян. Серед них – представники місцевого криміналітету та колишні працівники правоохоронних органів», – зазначили у відомстві.

За даними правоохоронців, усі фігуранти підозрюються у державній зраді, участі у терористичній організації та жорстокому поводженні з цивільним населенням та військовополоненими. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

МВС також оприлюднило відео зі свідченнями колишніх полонених, зокрема журналіста Станіслава Асєєва.

За інформацією поліції, від початку вторгнення рф на території України правоохоронні органи розслідують понад 1000 справ щодо фактів катувань та жорстокого поводження з цивільним населенням і військовополоненими.

  • Колишній в’язень «Ізоляції» Станіслав Асєєв веде роботу з викриття і притягнення до відповідальності осіб, що брали участь у катуваннях українських громадян в незаконній в’язниці «Ізоляція» – зокрема, Дениса Куліковського і Євгена Бражникова.
  • Центр журналістських розслідувань писав про це у дослідженні «Що відбулося за рік у справі «катів «Ізоляції»».