ВР призначила Оксану Жолнович міністром соцполітики

Верховна Рада 19 липня призначила Оксану Жолнович на посаду міністра соціальної політики України замість Марини Лазебної.

Оксана Жолнович, міністерка соцполітики України на трибуні ВРУ Фото: Ярослав Железняк

Про це повідомив нардеп фракції «Голос» Ярослав Железняк у Telegram.

За призначення Лазебної міністеркою соціальної політики України проголосували 282 народні депутати.

18 липня Рада погодила відставку Марини Лазебної з посади міністра соцполітики, задовольнивши її заяву, подану 15 липня. Того самого дня прем’єр-міністр Денис Шмигаль передав до парламенту подання про призначення Оксани Жолнович на цю посаду.

Оксані Жолнович 43 роки. Вона – адвокат у сфері трудового, цивільного, сімейного та адміністративного права. З 2020 року керувала департаментом соціальної політики та охорони здоров’я Офісу президента. З 2019 до 2021 року була радницею міністра соціальної політики. Раніше, з 2017 до 2019 року, Жолнович була помічницею ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. З 2009 до 2019 року входила до Ради адвокатів Львівської області. Жолнович – доцентка кафедри соціального права Львівського національного університету імені Івана Франка.

Жолнович була членкинею політичної партії Сила Людей. Від неї чотири рази балотувалася до рад різних рівнів. Жодного разу не була обрана.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine