У рф критикують своїх десантників за провал під час вторгнення в Україну – Інститут дослідження війни

Новини
десант

У рф наростає хвиля критики військового командування за нездатність вирішити структурні проблеми з Повітряно-десантними військами. Багато військових експертів вважають, що нездатність вести війну згідно з новою парадигмою – це недолік, який відіграв вагому роль у загальних невдачах рф під час вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Інститут дослідження війни (ISW).

Російські Повітряно-десантні війська не ухвалили реформ структури сил і тактики, про необхідність яких військові знали ще до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Одна з проблем полягає в тому, що легкоброньовані російські машини ПДВ (такі, як БМД та БТР-Д) надто важкі, щоб забезпечити ефективну мобільність у повітрі та надто легкі, щоб забезпечити достатній захист у маневреній війні.

Структурна опора сил на невелику кількість легкоброньованих бойових машин також є проблемою. Нездатність російських збройних сил винести уроки з навчань – це постійна тенденція, яку спостерігають експерти ISW.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter