ЗСУ показали, як виглядає пошкоджений Антонівський залізничний міст у Херсоні

Управління стратегічних комунікацій ЗСУ опублікувало фото пошкодженого Антонівського залізничного мосту під Херсоном.

На знімку компанії Planet Labs видно ушкодження в частині мосту, що проходить над землею. Міст з’єднує розташований на правому березі Дніпра Херсон із лівим берегом.

У Страткомі написали, що Антонівський залізничний міст – «все», петля оточення затягується, і шансів вижити в окупантів дедалі менше.

«Вам ніхто не простить тортур та знущань з полонених, вбивства дітей та жінок, руйнування України в цілому!» – додали в управлінні.

Крім Антонівського автомобільного мосту в окупованому Херсоні, Збройні сили України в ніч на 27 липня вразили і залізничний міст, розташований трохи вище за течією Дніпра.

Як повідомлялось, 27 липня у Херсоні окупанти перекрили рух по Антонівському мосту, який отримав суттєві пошкодження після нічної атаки Збройних сил України. Опубліковане відео пошкоджень на Антонівському мосту в окупованому Херсоні.

Крім Антонівського автомобільного мосту в окупованому Херсоні, ЗС України в ніч на 27 липня вразили і залізничний міст, розташований трохи вище за течією Дніпра

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine