рф перетворила мобілізацію на Донбасі на рабство, людей відправляють на забій – ГУР

Примусова мобілізація в ОРДЛО фактично перетворилася на рабство, людей відправляють у прямому сенсі на забій.

Про це заявив представник Головного розвідувального управління МОУ Андрій Юсов.

“Ми яскраво бачимо політику ставлення росіян і російської федерації до мешканців ОРДЛО як до людей нижчого ґатунку. Поки в росії триває прихована мобілізація, де намагаються когось мотивувати грошима, стимулювати якимись примарними виплатами чи агітувати з ідейною метою, через пропагандистські канали, то в ОРДЛО все просто. Там немає ніякої агітації, там просто людей на вулицях загрібають», – заявив Юсов.

За його словами, є інформація, що в Луганську нещодавно відбулася нарада представників окупаційної «адміністрації» з підприємствами, на якій було доведено, що найближчим часом необхідно мобілізувати ще 8 тисяч чоловіків віком до 60 років. «Безумовно, це колосальна цифра», – зазначив Юсов.

Він зауважив, що це робиться для того, щоб поповнити втрати, відновити боєздатність частин. Передусім ідеться про так званий 2 армійський корпус.

«Від самого початку мешканців ОРДЛО – навіть тих, хто має російські паспорти – використовували як гарматне м’ясо для розвідки боєм. Погано навчених і з поганою амуніцією їх кидали на важкі ділянки фронту. Натомість із росіянами обходилися зовсім по-іншому», – заявив Юсов.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

 

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine