У Миколаєві російські війська двома ракетами влучили в університет

У Миколаєві російські війська двома ракетами влучили в Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

В момент обстрілу в університеті був лише охоронець, він не постраждав, повідомляє міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Сєнкевич зазначив, що кілька днів тому публікував відео і показував, що ніякої військової бази в приміщеннях університету немає. Там працюють звичайні фахівці університету: приймають документи абітурієнтів, підписують обхідні листи, видають дипломи.

«А сьогодні вночі туди прилетіли дві російські ракети. Це справжні терористи, які, прикриваючись своєю пропагандою, продовжують цинічно руйнувати наші заклади освіти», – наголосив мер.

Уламками та ударною хвилею пошкоджено будинки навпроти закладу. Усім, кому потрібно, міська влада безкоштовно надасть плівку та ОСБ-плити для ремонту.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine