В окупованих районах Запорізької області з’явилися нові призначенці з росії, один працював в адміністрації Путіна

У так званий «уряд» окремих районів Запорізької області (ОРЗО), які перебувають під контролем військових рф, призначили нових «управлінців». Олексій Лисов приїхав з Вологодської області слідом за Антоном Кольцовим. З Краснодарського краю прибув Євген Маркелов, керівник районного управління соцзахисту.

Алексей Лысов

Олексій Лисов Фото: ВКонтакте

Про це повідомляють пропагандистські ресурси, пише Центр журналістських розслідувань.

Посаду заступника голови ради міністрів» окупаційної адміністрації ОРЗО обійняв Олексій Лисов. Його поставлено на напрям розвитку інфраструктури. Лисов є повноважним представником губернатора та уряду Вологодської області, займався організацією взаємодії з федеральними виконавчими органами влади, також опікувався питаннями внутрішньої політики.

Лисову 37 років, має економічну освіту. З 2007 року працював у регіональних органах влади росії. До 2018 року був заступником генерального директора з розвитку АТ «Дирекція з будівництва та утримання автомобільних доріг» Вологодської області.

У 2018 році він став переможцем Всеросійського конкурсу управлінців «Лідери росії», після чого отримав посаду головного радника управління президента з питань внутрішньої політики в адміністрації президента рф володимира путіна. У грудні 2019 року повернувся до Вологодської області, де був призначений повноважним представником губернатора та уряду області. За даними місцевих ЗМІ, Лисов наразі перебуває у Запорізькій області.

Так званим «заступником міністра праці та соціальної політики» став Євген Маркелов, який з 2019 року є керівником управління соцзахисту Гулькевичського району Краснодарського краю.

Нагадаємо:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine