Мер Федоров закликав жителів Мелітополя негайно залишити окуповане місто через Крим у Грузію

Мер Іван Федоров закликав жителів Мелітополя негайно залишити окуповане місто через Крим у Грузію.

мелитополь

Іван Федоров, міський голова Мелітополя Фото: Facebook Ivan Fedorov

«Чоловікам віком до 35 років рекомендуємо негайно покинути окуповану територію маршрутом Крим-Грузія. Вже сьогодні на ворожому блок-пості у Василівці чоловіків віком від 18 до 35 років не пропустили в сторону Запоріжжя. Й така практика буде продовжуватись», – заявив очільник міста.

За словами Федорова, мета окупантів – мобілізація українських чоловіків в якості «гарматного м’яса» на фронт.

«В 2014 році у так званих ЛНР/ДНР окупанти влаштовували справжнє полювання на чоловіків. Те ж саме вони вчинять і на ТОТ Запорізької та Херсонської областей. Необхідно вже зараз або намагатись виїжджати в сторону Запоріжжя, або обрати альтернативний шлях – в сторону Грузії через тимчасово окупований Крим. Часу залишилось обмаль,» – заявив він.

У четвер у Мелітополі пролунав вибух у районі центрального ринку. Федоров заявив, що окупанти «влаштували теракт у людному місці, щоб напередодні псевдореферендуму звинуватити в терорі українську владу».

«Страх, терор та ліквідація неугодних – три складові, які на окупованих територіях постійно демонструє Росія. І перед псевдореферендумом зачистка серед своїх посилюється», – написав він у Telegram.

За його словами, росіяни на центральному ринку міста вчинили вибух і ліквідували трьох військових.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine