Патронатна служба «Азова»: Майже у всіх звільнених з полону військових крайній ступінь анорексії

Новини
Звільнені з полону українські військовослужбовці, які захищали Маріуполь

Майже всі 215 звільнені з полону українські військові мають крайній ступінь анорексії.

Про це повідомила голова патронатної служби «Азова» Олена Толкачова у коментарі Українській правді.

«Стан наших військових просто шокуючий. Є випадки, коли родичі не можуть впізнати своїх рідних. Наші хлопці знесилені, контужені, дуже багато прихованих переломів та загострень різного ступеня хронічних хвороб», – сказала Толкачова.

За її словами, усім звільненим зараз надають належну медичну допомогу, багато хто вже перебуває на лікуванні та відновленні.

Толкачова додала, що команда лікарів максимально злагоджено працює, щоб «не пропустити жодного синяка, жодної подряпини».

«Скоро частину захисників патронатна служба у кооперації з державою відправить на лікування та відновлення закордон», – додала вона.

Толкачова також повідомила, що державні органи працюють над тим, щоб якомога скоріше відновити усі документи, банківські картки, на які ці люди зможуть отримати заробітну плату.

Голова патронатної служби «Азова» зазначила, що хлопці дякують ГУР, Генштабу, СБУ, ОП за звільнення.

Як повідомлялось, 21 вересня 215 українських захисників, у тому числі 10 іноземців, яких утримувала в полоні Росія, обміняли на кума Путіна Віктора Медведчука та 55 російських військових.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter