Внаслідок обстрілу російськими військами цивільних автоколон у Запоріжжі загинули 23 особи

Російські війська обстріляли із ЗРК С-300 цивільні автомобілі, що готувалися на виїзд з міста Запоріжжя на окуповану частину  області  - загинули 23 людини, ще 28 поранено. Загальновідомо, що саме в цьому місці  формуються колони виключно з цивільних автомобілів для виїзду на непідконтрольну територію України, день і час виїзду яких публічно оголошує обласна адміністрація. Тобто, окупанти не могли не знати, що там немає ніякої військової інфраструктури.

О 07:10 ранку від вибухів прокинулося усе місто, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Близько 12 вибухів почули мешканці майже усіх районів міста.

За повідомленнями голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха, російські війська завдали ракетного удару по цивільній гуманітарній колоні на виїзді з обласного центру.

Фото: ЗАПОРІЖЖЯ.ІНФО

Саме на цій локації формуються колони виключно з цивільних автомобілів для виїзду на непідконтрольну територію України, там немає ніякої військової інфраструктури.

На місці працюють рятувальники, медики, слідчі.

За даними заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка, вранці російські війська завдали удару 16 ракетами із ЗРК С-300: чотири влучили в район авторинку, а також по пункту зосередження автотранспорту та громадян.

Запорожье

Фото: соцмережі

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine