Поблизу Лимана ЗСУ звільнили 5 населених пунктів, на в’їзді до міста – український прапор

Поблизу Лимана Збройні сили України звільнили 5 населених пунктів, на в'їзді до міста бійці підняли український прапор.

Як заявив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий, російське угруповання в районі Лимана оточене. Населені пункти Ямпіль, Новоселівка, Шандриголове, Дробишеве, Ставки звільнені. Там тривають стабілізаційні заходи.

За його словами, в районі Лимана в оточення потрапили близько 5-5,5 тисяч окупантів.

Російські сили можуть здати населений пункт протягом 72 годин, пишуть експерти Інституту вивчення війни (ISW).

Череватий зазначив, що зараз важко назвати точну кількість росіян, які перебувають у «котлі», оскільки постійно ведуться бойові дії, які «відмінусовують» живу силу окупантів, також деякі групи росіян намагалися прорватися, але завдяки ЗСУ ці спроби були «не дуже вдалі».

Речник Східного угруповання військ також додав, що окупанти задаються в полон, є багато вбитих та поранених серед росіян, але операція зі звільнення Лимана ще не завершена.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine