Виплата пенсій за жовтень на звільнених територіях Харківщини та Херсонщиини розпочнеться вже сьогодні – Мінреінтеграції

Виплата пенсій за жовтень мешканцям звільнених територій Харківської та Херсонської областей розпочнеться вже сьогодні, 3 жовтня.

Доставка гуманітарної допомоги мешканцям звільненої від окупації Кочубеївки на Херсонщині Фото: facebook.com/MReintegration

Про це повідомляє міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

«Пенсійний фонд завершив виплату пенсій за вересень. В тому числі, на звільнених територіях. Наразі вже є відомості за жовтень. Процес виплат планується розпочати 3 жовтня», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на звільненій території Харківщини на пенсійні виплати було спрямовано 3,7 млрд грн. У Балаклійському, Шевченківському районах та місті Ізюм виплати проводилися по 30 вересня. А вже з жовтня така можливість з’явилася ще у 18 населених пунктах Ізюмського та Чугуївського районів.

На пенсії у звільнених населених пунктах Херсонщини спрямували 1,02 млрд грн. З жовтня відновиться доставка до 45-ти населених пунктів Бериславського району.

Детальніше про відновлення роботи сервісних центрів ГУ Пенсійного фонду можна ознайомитися в інфографіці:

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine