У Пентагоні не мають інформації, яка підтверджує, що РФ може перевозити тактичну ядерну зброю залізницею

У Пентагоні не мають інформації, яка підтверджує, що РФ може перевозити тактичну ядерну зброю залізницею. Раніше британське видання The Times повідомило, що президент Росії Володимир Путін направив із центральних областей до кордонів України ешелон спеціалізованої військової техніки. За інформацією військових експертів, техніка належить 12-му Головному управлінню Міністерства оборони Росії, яке відповідає за контроль та експлуатацію ядерного арсеналу РФ.

Як заявила заступниця помічника міністра оборони з питань України і Росії Лора Купер, американські військові не бачать жодних ознак, щоб змінювати розміщення власних ядерних сил, повідомляє агентство Reuters.

«У мене немає нічого іншого, окрім як даних з відкритих джерел», – сказала Лора Купер.

Пентагон уважно стежить за ядерними силами Росії, що є основною частиною його місії з часів холодної війни.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine