У Києві почалися відключення електроенергії – графік

Новини
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Укренерго запровадило відключення електроенергії у Києві для уникнення аварій з 23:24 години 19 жовтня.

Про це повідомляє «ДТЕК Київські електромережі». 

«Відключення триватиме для кожного клієнта не більш ніж 4 години. Однак вони можуть повторитися для деяких споживачів протягом доби через 8 годин, якщо Укренерго не скасує застосування стабілізаційних відключень», – вказали в енергетичній компанії.

Перелік відключень КЕМ

Водночас навели приклад, якщо будинок відключався з 08:00 до 12:00 години, то, якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 20:00 до 24:00 години.

Для того, аби підтримати енергосистему, всіх мешканців Києва закликали споживати електроенергію помірно:

  • вмикати енергоємні прилади по черзі;
  • максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 17:00 до 23:00 години;
  • бізнес-клієнтів обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

«Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло», – додали у «ДТЕК Київські електромережі».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter