Родичам ліквідованих в Україні російських військових відмовляють у виплаті «гробових»

Новини
Мобілізовані до лав ЗС РФ кримчани в окупованому Севастополі Фото: Скриншот відео

Родичі ліквідованих в Україні окупантів скаржаться на те, що кремлівська влада відмовляє їм у виплаті так званих «гробових» виплат.

За словами однієї з жінок, син-окупант якої загинув в Україні, найчастіше це стосується тих військових, тіла яких не знайдені.

«У нас багато мам, що шукають своїх дітей. Дві мами вже поховали… Дівчина з Нижнього Новгорода… Її чоловік був у тій колоні, що і мій син. Їй сказали, що він загинув. Але результат ДНК був негативним. Тіла немає. У неї маленька дитина і вона спитала про зарплату чоловіка, бойові виплати та гроші за відрядження. «Нема тіла – немає грошей», – відповіли їй», – каже росіянка в інтерв’ю «Настоящее время».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter