Заступник керівника Офісу президента Тимошенко їздить на авто, яке General Motors передала для гуманітарних місій – Bihus.Info

Новини
Тимошенко

Заступник керівника Офісу президента Андрія Єрмака Кирило Тимошенко їздить на позашляховику «Chevrolet Tahoe», який компанія «General Motors» передала Україні для вивезення громадян із зони бойових дій і гуманітарних місій.

Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info.

Тимошенко підтвердив, що їздить на «Chevrolet Tahoe», яке перебуває на балансі Державного управління справами. І його справді передали «General Motors».

Заступник Єрмака сказав, що їздить на «Chevrolet Tahoe» вже пів року у регіональні поїздки, на деокуповані території – і вже наїздив близько 40 тисяч кілометрів.

Однак журналісти зафіксували, що це ж авто систематично возить Тимошенка по Києву, зокрема з дому на роботу. Нібито інших автівок для співробітників ОП не вистачає.

Кирило Тимошенко як заступник Андрія Єрмака в Офісі президента відповідає за відновлення України, тож багато їздить по регіонах. Новий позашляховик «Chevrolet Tahoe» чорного кольору регулярно помічають у його поїздках.

У Bihus Info зазначають, що ці автомобілі в Україну привозять лише під замовлення.

Навесні «General Motors» подарувала Україні 50 автівок «Chevrolet Tahoe». Вони призначалися владі для гуманітарної роботи.

Проте посадовці просили у компанії автівки для вивезення громадян із зони бойових дій і гуманітарних місій, а не для виконання службових обов’язків, наголошують журналісти.

Вони також не знайшли доказів, що авто, на якому їздить Кирило Тимошенко, з іншої партії або було закуплено органами влади.