В Україні вже ліквідовано 1 402 російських офіцерів – ОSINT

За даними дослідників ОSINT, втрати офіцерського складу російської армії в Україні станом на 1 листопада склали 1402 особи.

Ліквідований ЗСУ генерал-майор рф Роман Кутузов, який командував «1-м армійським корпусом ДНР» Фото: t.me/informnapalm / ТАСС

Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

«За даними дослідників ОSINT, в Україні було денацифіковано 1402 російських офіцери (це приблизно 5,7 осіб на день). Причому старші офіцери із загальної кількості становлять 26%», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, зокрема, ліквідовані:

2 генерал-лейтенанти;
8 генерал-майорів;
44 полковники;
98 підполковників;
193 майора;
279 капітанів;
471 старший лейтенант;
235 лейтенантів;
72 військових іншого рангу.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine