Велика Британія та Японія домовилися про посилення підтримки України

Новини

Прем’єр-міністри Великої Британії та Японії Ріші Сунак і Фуміо Кішіда під час телефонної розмови домовилися посилити підтримку України та зберегти санкції проти РФ.

Про це повідомляє Japan Today.

Лідери погодилися поглибити двосторонню співпрацю на тлі занепокоєння щодо війни росії проти України та збільшення військової активності Китаю та Північної Кореї, повідомило міністерство закордонних справ Японії.

За даними японського МЗС, Сунак і Кішіда підтвердили, що Японія та Британія прискорять переговори щодо якнайшвидшого укладення угоди, яка посилить оперативну сумісність і співпрацю між їхніми збройними силами. Також буде прискорене й підписання угоди щодо створення спільної розробки винищувача.

Євросоюз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії у відповідь на війну з Україною, включно з незаконною анексією української території на підставі фіктивних «референдумів», мобілізацією додаткових військ і відкритими ядерними погрозами.

Як повідомлялось, 21 липня Рада Європейського Союзу затвердила сьомий пакет санкцій проти росії, до якого, зокрема, увійшла заборона на імпорт російського золота.