Військові РФ при відступі з Херсона підірвали телевізійну вежу (фото)

Новини
Підірвана окупантами телевежа у Херсоні, 12.11.2022 Фото: t.me/vgorunews

Російські окупанти при відступу з Херсону на лівий берег Дніпра підірвали міську телевізійну вежу. Крім телевізійних передавачів на ній було встановлене і обладнання для мобільного зв’язку, якого у місті зараз немає.

Фото зруйнованої вежі опублікувала медіаплатформа «Вгору» у Telegram.

«Підірвана окупантами телевежа в Херсоні — все що треба знати про «руський мір», – пише видання.

На знімках видно, що після вибуху телевежа впала в парк «Херсонська фортеця». Її конструкція повністю зруйнована.

Інформацію про те що, окупанти підірвали телевежу, підтвердила Суспільному начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

«Телевежа у Херсоні дійсно була підірвана. Вона лежить на землі. Це відповідає дійсності. Зараз відбувається кроки з відновлення нашого зв’язку. Тому що окупанти знищили повністю локації, де були потужні наші зв’язкові станції», – сказала Лугова.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter