ЗСУ показали, що залишилося від аеропорту в Чорнобаївці

ЗСУ показали відео, як зараз виглядає у Чорнобаївці Міжнародний аеропорт «Херсон» після звільнення від військ РФ.

Буквально до початку повномасштабного вторгнення там було завершено ремонтні роботи.

Також на території військового аеродрома «Чорнобаївка» в Херсонській області збереглися гелікоптери армійської авіації Збройних Сил України.

Відео з бойовими одиницями опублікували в соцмережах військові, що брали участь в деокупації української території.

Зокрема у відносно цілому стані виявили щонайменше дві машини. Це літаючий командний пункт Ми-9 та ударний гелікоптер Ми-24П, пише Мілітарний.

Обидві машини мають цілий фюзеляж та лопаті гвинтів. На Ми-24 збереглося авіаційне озброєння – блоки некерованих реактивних снарядів та авіагармата ГШ-30-2.

Не виключено, що окупанти пошкодили інше обладнання українських гелікоптерів.

Аеродром «Чорнобаївка» – база 11 бригади армійської авіації «Херсон» Сухопутних військ ЗСУ. Після початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 технічно справна техніка бригади перебазувалася на інші аеродроми.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine