ЗСУ намагаються унеможливити логістику російських військ на лівому березі Дніпра – ОК «Південь»

Новини
Росіські військові на окупованій Херсонщині Фото: РИА Новости

Збройні Сили України намагаються унеможливити логістику противника на півдні, встановлюючи вогневий контроль над основними транспортними артеріями.

Про це повідомила речниця оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

За її словами, українські воїни продовжують військову операцію, яка відбувається на «великих ділянках». Вона зазначила, що росіяни намагаються облаштовувати межі оборони на лівому березі Дніпра в Херсонській області, мінують місцевість та евакуюють «важливих» колабораціоністів у бік окупованого Криму.

«Вогневим контролем ми робимо так, щоб їхня логістика на півдні була неможливою. Ми вже має досвід такої роботи під час операції на правому березі Дніпра», – сказала Гуменюк.

Також вона сказала, що окупанти можуть поширювати дезінформацію про нібито дії українських військових, щоб виявляти проукраїнські настрої, а також під виглядом «евакуації» звозить цивільних у населені пункти, де він розташовує військові об’єкти.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter