ЗСУ готові до війни взимку набагато краще, ніж росіяни – міністр оборони США Остін

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Збройні Сили України будуть готові до війни взимку набагато краще, ніж російська армія. США продовжуватимуть підтримувати Україну стільки, скільки потрібно.

Про це глава Пентагону сказав на брифінгу в Індонезії, пише CNN.

«Важко передбачити, як розвиватимуться події і в які терміни, але ми підтримуємо Україну доти, доки буде потрібно. У центрі уваги США — підтримка України», — сказав Остін.

Він зазначив, що Україна хоче переконатися, що вона робить все, щоб повернути собі свої суверенні території.

Глава Пентагону вважає, що Україна буде готова до бойових дій взимку і буде в набагато кращому стані, ніж її противники, завдяки підтримці США.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine