У Херсоні відкрили центри видачі гумдопомоги і «Пункти незламності»

На Херсонщині вже відкрили «Пункти незламності», а також – розгорнули додаткові центри видачі гуманітарної допомоги.

Додаткові пункти роздачі працюють щоденно з 10:00 до 14:00, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Щоб отримати гуманітарну допомогу, потрібно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

«У Херсонську область продовжує надходити гуманітарна допомога від міжнародних донорів та з інших областей України. Щодня сюди привозять тисячі тонн продуктів харчування, засобів гігієни та інших необхідних речей», – кажуть у відомстві.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine