РФ завдала ракетного удару по Дніпру, місцеві жителі повідомляють про дим у місті

РФ завдала ракетного удару по Дніпру, місцеві жителі повідомляють про дим у місті. Повітряна тривога оголошена у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Луганській та Полтавській областях.

Мер Дніпра Борис Філатов повідомив про приліт російської ракети в місті близько полудня 26 листопада.

«За попередніми даними, після прильоту, міські комунікації та інфраструктура не постраждали. Є автоматичне відключення декількох ТП. Подробиці обстрілу та інформацію про жертви чекаємо від ВА», – заявив Філатов.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine