Через дефіцит потужності по всій Україні застосовуються аварійні відключення електрики – Укренерго

Дефіцит потужності в українській енергосистемі на ранок 28 листопада зріс до 27%. По всій Україні застосовуються аварійні відключення електроенергії.

Фото: facebook.com/npcukrenergo

Про це повідомляє НЕК «Укренерго» у Facebook.

«Внаслідок стрімкого зростання дефіциту потужності 28 листопада застосовуються аварійні відключення по всій території України. Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на фоні збільшення споживачання через погодні умови дефіцит потужності становить 27%. Після усунення причин аварійних відключень блоки повернуться у роботу, що зменшить дефіцит в енергосистемі та зменшить обсяги обмежень споживачів.

Укренерго нагадує, що контрольовані аварійні відключення дозволяють збалансувати енергосистему та запобігати аварійним ситуаціям у мережах. Також у компанії підкреслили, що загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок вже семи хвиль ракетних ударів росіян по енергетичній інфраструктурі. Ремонти тривають цілодобово.

Як повідомлялося, ракетний обстріл 23 листопада призвів до тимчасового знеструмлення всіх атомних станцій, більшості теплових та гідроелектростанцій. Також уражені об‘єкти системи електропередачі.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine