Окупанти пошкодили насосну станцію, яка мала подавати воду до Миколаєва

Під час ракетного обстрілу російські війська пошкодили насосну станцію розташованого на Херсонщині підприємства «Миколаївводоканал», тому швидкого відновлення водопостачання до Миколаєва не буде.

Зруйнована насосна станція МКП «Миколаївводоканал» на Херснщині Фото: t.me/senkevichonline

Про це повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич у Telegram.

«Під час ракетного обстрілу російські терористи пошкодили насосну станцію МКП «Миколаївводоканал», що розташована в Херсонській області. Тому ще протягом невизначеного часу ми вимушені подавати в місто технічну воду з Бузького лиману», – написав Сєнкевич.

Він також зазначив, що всі чекали деокупації Херсона й інших тимчасово захоплених земель. Після цього, оперативно, буквально за тиждень, відремонтували водогін. «Але ми маємо справу зі справжніми терористами, які безсилі проти наших військових, а тому воюють із мирним населенням», – наголосив мер.

За його словами, місто продовжує ремонтувати мережі, які нищить солона вода. «Тільки-но дозволить безпекова ситуація, оперативно відновимо насосну станцію і повернемо Миколаєву питну воду», – додав Сєнкевич.

Зруйнована насосна станція МКП «Миколаївводоканал» на Херснщині Фото: t.me/senkevichonline

12 квітня росіяни підірвали водогін Дніпро-Миколаїв, і місто залишилося без централізованого водопостачання. Через місяць його відновили, але вже з технічною водою з Південного Бугу. Тому водопровідна мережа міста Миколаєва наразі зношена на 200 відсотків і потребує термінової заміни, бо солона вода знищує всю систему.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine