На окупованій частині Херсонщини РФ посилює адміністративно-поліцейський режим – Генштаб ЗСУ

Російські окупанти виводять з території тимчасово захопленої Херсонської області деякі підрозділи збройних сил і вводять замість них підрозділи «Росгвардії».

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Таким чином противник посилює адміністративно-поліцейський режим в регіоні.

«На тимчасово зайнятій території Херсонської області зафіксовано посилення противником адміністративно-поліцейського режиму, у зв’язку з чим сплановано заміну окремих підрозділів збройних сил російської федерації на підрозділи росгвардії», – йдеться в повідомленні.

Читайте також матеріал ЦЖР: «Крики людей ми чули кожного дня». Через катівні росіян у Херсоні пройшли тисячі людей

***

24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine