Росіяни везуть на окуповану Херсонщину ОМОН з Дагестану, готують мобілізацію українських чоловіків

Новини
омон

Окупанти готують на захоплених територіях в Херсонській області мобілізацію українських чоловіків.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

«Підрозділи ОМОН з Дагестану прибули на лівий берег Херсонщини, разом з працівниками воєнних комісаріатів з «лнр» та «днр». Зокрема відомо про їх розташування в селі Красне (Каховський район)», – ідеться у повідомленні.

ОМОНівців збираються залучити в грудні до проведення незаконного призову мешканців окупованого регіону.

Перш за все росіяни спробують відправити на фронт тих, у кого вже є паспорти РФ. Але в Центрі національного спротиву не виключають, що під «мобілізацію» можуть потрапити взагалі всі чоловіки, а не лише власники паспортів ворога.

Центр національного спротиву закликав мешканців окупованих територій «залишити регіон й не ставати ресурсом для ворога».

***

24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter