Міноборони показало українські 152-мм снаряди, які вже виробляє Укроборонпром

Міністерство оборони показало перші 152-мм снаряди, які виробляє державний концерн «Укроборонпром». Ці боєприпаси за кілька днів будуть у ЗСУ.

«Державний концерн «Укроборонпром» підготував цінні подарунки для окупантів. Перші 152-мм снаряди українського виробництва надійдуть до адресатів за кілька днів», – повідомляє Міноборони.

Раніше «Укроборонпром» повідомляв, що налагодив виробництво боєприпасів калібру 122 та 152 міліметрів, а також міни калібру 120-мм.

Відзначалося, що ці засоби ураження пройшли успішні випробування та виготовляються за технологією НАТО.

Виробництво роззосережено на різних потужностях, в тому числі країн-партнерів.

Фахівці одного з підприємств «Укроборонпрому» створили дослідний зразок виробу для пропалювання металу SF-1, зовнішньо схожого на олівець.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine