В Україну з російського полону повернули ще 50 українських воїнів

Внаслідок чергового обміну Україна повернула з російського полону ще 50 українських воїнів. Серед них 4 офіцери та 46 військовослужбовців з рядового та сержантського складу.

Звільнені з російського полону українці, 01.12.2022 Фото: t.me/Koord_shtab

Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

«Сьогодні вдалося визволити ще 50 українців з російського полону. Цього разу додому повертаються захисники зі Збройних Сил України, Територіальної оборони, Військово-Морських Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Серед них 4 офіцери та 46 військовослужбовців з рядового та сержантського складу», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, зокрема, з полону звільнені 14 оборонців Маріуполя, в тому числі 8 захисників «Азовсталі».

«Більшість з визволених українців мають поранення і травми. Деякі з врятованих Захисників – з ампутованими кінцівками або не мають можливості рухатися. Наймолодшому зі звільнених захисників виповнилося 19 років, найстаршому – 59», – розповіли у штабі.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine