У ДТЕК пояснили, коли повернуться до планових відключень електрики

Виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук повідомив, що повернення до планових відключень електроенергії відбудеться після збільшення потужностей в системі та відсутності нових обстрілів.

«Відмовитись від аварійних відключень можна буде за умови, якщо в системі буде більше генеруючих потужностей, які нададуть змогу обмежитись тільки стабілізаційними відключеннями», – сказав Сахарук.

За його словами, повернутись до планових відключень можна за кілька тижнів, якщо не буде нових обстрілів, та коли буде можливість повністю відновити ту генерацію, яка була пошкоджена внаслідок останнього обстрілу минулого тижня.

Він також додав, що у Києві зараз намагаються вимикати електроенергію якомога ближче до графіків, проте в деяких районах столиці застосовуються й аварійні відключення через локальні перевантаження мережі.

У Києві відбуваються екстрені відключення електроенергії.

Графіки стабілізаційних відключень не діють.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine