Київ та чотири області повертаються до стабілізаційних графіків відключення

Київ, а також Київська, Одеська, Дніпропетровська і Донецька області 5 грудня повертаються до графіків стабілізаційних відключень електроенергії.

Киев электричество

Фото: УНІАН

Про це повідомляє компанія ДПЕК.

«З 5 грудня повертаємося до графіків стабілізаційних відключень. Однак ситуація в енергосистемі залишається складною. Тому просимо з розумінням ставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергетичної системи України. Робимо все можливе, щоб їх було якнайменше», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, стабілізаційні графіки повертаються до Київської, Одеської, Дніпропетровської, Донецької області.

Також дія графіків стабілізаційних відключень електроенергії відновлюється у Києві, повідомляє компанія «ДТЕК Київські електромережі».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine