На Донбасі окупанти готуються масово закривати шахти – Луганська ОВА

На тимчасово окупованому Донбасі російські загарбники готуються до масового закриття шахт через мобілізацію половини працівник до лав Збройних сил РФ. Окупанти демонтують і вивозять обладнання з шахт.

Порожня шахта, Фото з відкритих джерел

Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

«Росіяни готуються до масового закриття шахт на тимчасово окупованій території Донбасу. Це пов’язано, насамперед, із мобілізацією понад половини працівників. Тим, хто залишився, пояснюють, що непрацюючі підприємства нерентабельно утримувати. Непрацюючі через примусову мобілізацію», – йдеться у повідомленні.

Крім того, додали в ОВА, вже неодноразово зазначалось, що на деяких шахтах Луганщини розпочато демонтаж та вивіз обладнання.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine