На окупованій Луганщині закінчуються ліки, все йде на потреби військових РФ

На тимчасово окупованих територіях Луганщини у медзакладах закінчується запас ліків. Все, що завозиться з Росії - спрямовується на потреби російських військових. Місцевих мешканців примусово виписують з лікарень та відмовляють у госпіталізації.

Фото: t.me/s/luhanskaVTSA

Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

“Жителі окупованих територій обурені примусовим виписом з лікарень та відмовами у госпіталізації”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, стала відомою ще одна складова ситуації, що сталася, крім переоблаштування ліжкового фонду під потреби поранених бойовиків.

“У медзакладах закінчується запас ліків – окупаційна влада ігнорує це питання. Все, що завозиться з РФ, – спрямовується на потреби військових. Так само, як і персонал, який підвезли з регіонів Росії буцімто на допомогу. Займаються ці гастролери виключно здоров’ям бойовиків. Місцеве населення залишається ні з чим”, – наголосили в ОВА.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine