У Київській та Дніпропетровській областях діють екстрені вимкнення електроенергії – ДТЕК

Новини
Киев электричество
Фото: УНІАН

У Київській та Дніпропетровській областях 14 грудня діють екстрені вимкнення електроенергії.

Про це повідомляють регіональні філії компанії ДТЕК.

«В регіоні відбуваються екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють», – йдеться у повідомленні ДТЕК «Київські регіональні мережі».

Аналогічне повідомлення розміщене і на сайті компанії ДТЕК «Дніпровські електромережі».

«Просимо набратися терпіння та зберігати спокій. Енергетики країни роблять все можливе, щоб виправити ситуацію», – заявили в компанії.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter