Українці є сильною нацією, яка дивує світ. Зеленський у Різдво опублікував світлини війни

Новини
война

Президент Володимир Зеленський у Різдво опублікував світлини війни.

«Українці дивують. Українцям аплодують. Українці надихають. Чи є щось, що може нас злякати? Ні. Чи є хтось, хто може нас зупинити? Ні. Бо ми всі – разом. Ось за що ми воюємо. Одне за одного», – написав глава держави.

Зеленський оприлюднив добірку фото про те, як кожен на своєму місці робить усе можливе для захисту Батьківщини: хтось воює, а хтось допомагає героям, які нині боронять Україну від російських загарбників.

Зеленський 6 січня у зверненні до громадян наголосив на тому, що Україні вдалося вивести оборонну взаємодію з партнерами на новий рівень.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter