Війська РФ витратили два «Кинджала», щоб знищити склад протикорабельних мін часів Другої світової біля Очакова

Росіяни двома ракетами типу «Кинджал» знищили склад старих протикорабельних мін біля міста Очакова на Миколаївщині, який давно був законсервований і залитий метровим шаром бетону.

Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«Щодо вчорашніх вибухів в Очакові, вибухова хвиля від яких докотилася і до Миколаєва. Рашисти атакували могильник старих мін часів Другої світової, який був законсервований неподалік військової частині дуже давно і залитий шаром бетону», – написав Кім.

За його словами, росіяни вперто туди цілили, аж поки не пробили метровий шар бетону двома дорогими ракетами типу «Кинджал». Цінності цей склад для військових не мав, але вибух пошкодив велику кількість будівель в Очакові, зруйновано вікна та дахи понад 200 житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури.

У результаті обстрілу міста Очакова на Миколаївщині 9 січня поранено 15 людей, у тому числі і дворічна дитина.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine