Через ракетну атаку РФ постраждали енергооб’єкти в 6 областях

Внаслідок ракетної атаки на Україну в суботу постраждали енергетичні об’єкти: у Харківській, Львівській, Івано-Франківській, Запорізькій, Вінницькій та Київській областях.

Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

«Сьогодні ворог знову атакував об’єкти генерації та електричні мережі країни. Є прильоти у Харківській, Львівській, Івано-Франківській, Запорізькій, Вінницькій та Київській областях. Через обстріли в більшості регіонів вводяться аварійні відключення. Наступні дні будуть важкими. Енергетики вже працюють над відновленням постачання електроенергії», – йдеться в повідомленні.

14 січня РФ проводить нову масовану ракетну атаку по Україні. Це перша атака у 2023 році. Центр журналістських розслідувань веде хроніку події.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine