Знову вибухи у небі над Севастополем, окупанти заявляють про знищення семи БПЛА

У небі над окупованим Севастополем знову фіксують гучні вибухи. Окупанти заявили про успішну роботу російської ППО, яка, як стверджується, з ночі 16 січня, вже знищила семеро безпілотників.

Фото: t.me/chp_sevastopol

Про атаку безпілотників повідомляють севастопольські ЗМІ та Telegram-канали.

Як стверджується, перша атака відбулася вночі після опівночі.

Наступна відбулася вже вранці у районі аеродрому Бельбек, де базується російська винищувальна авіація.

Як стверджує так званий «губернатор Севастополя» Михайло Развожаєв, російська ППО збила три БПЛА у напрямку Бельбека.

Пізніше він повідомив, що російська ППО збила всього сім безпілотників.

«Загалом на цей час сили ППО та нашого Чорноморського флоту збили вже 7 БПЛА над морем. Жодних об’єктів ні в місті, ні в акваторії – не постраждали. Наголошую: усі безпілотники збиті над морем», – написав Развожаєв.

Центр журналістських розслідувань публікує серію матеріалів Тут може бути «бавовна» про російські об’єкти в окупованому Криму, які є потенційними легальними військовими цілями для ЗСУ. Вони адресовані цивільному населенню – громадянам України у Автономній Республіці Крим і Севастополі, аби вони могли убезпечити себе і триматись від них подалі.

Читайте три частини розслідувань про військові об’єкти окупантів у Севастополі: «Тут може бути «бавовна»: Севастополь. Північна сторона», «Тут може бути «бавовна»: Севастополь. Гори та море» та «Тут може бути «бавовна». Севастополь: бухти і місто».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine