Війська РФ обстріляли Кочубеївську сільраду: постраждала голова громади Людмила Костюк, один співробітник загинув

Новини
Людмила Костюк, голова Кочубеївської громади

Війська РФ обстріляли Кочубеївську сільраду, внаслідок чого постраждала голова територіальної громади Людмила Костюк, один співробітник загинув.

Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

«Під час ракетної атаки тварюки вдарили ракетою (!) по будівлі Кочубеївської сільради. Напевно, виродки думали, що там військовий об’єкт. Один співробітник, чоловік 1969 р.н., загинув. Четверо поранено та вже евакуйовано до лікарень Кривого Рогу. Серед них наш друг – голова ОТГ Кочубеївки Людмила Костюк.
Зараз наші лікарі у «тисячці» борються за її життя. Людмила обов’язково витримає. А ми все зробимо для цього», – повідомив він.

До повномасштабного вторгнення Росії Кочубеївська громада була відомою як на Херсонщині, так і за її межами. Вона першою в області стала на шлях децентралізації: громада створена влітку 2015 року шляхом добровільного об’єднання чотирьох сільських рад колишнього Високопільського району. Попри свою віддаленість від обласного центру і головних автомагістралей до неї активно їздили переймати досвід з інших громад. Проте все змінилось після 24 лютого, коли сюди прийшли російскі окупанти.

Про життя мешканців громади в окупації та після звільнення  читайте в інтерв’ю ЦЖР:  Людмила Костюк: «Найгірше з поміж окупантів з людьми поводились «днрівці»