Посли G7: Боротьба з корупцією критично важлива для збільшення іноземної допомоги Україні

Посли країн «Великої сімки» (G7) нагадали про важливість боротьби з корупцією в Україні задля збільшення іноземної допомоги та післявоєнного відновлення країни.

Фото: ua.depositphotos.com

Про це йшлося під час зустрічі дипломатів G7 з керівником НАЗК Олександром Новіковим, повідомляється у Twitter японського головування у групі послів країн G7 у Києві.

«Посли G7 зустрілися з головою НАЗК Новіковим, який проінформував про антикорупційну політику та законодавство. Ми підкреслили критичну важливість боротьби з корупцією в контексті збільшення іноземної допомоги та під час відновлення і відбудови України», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, США направили в Україну генеральних інспекторів для нагляду за використанням коштів і ресурсів, наданих американськими платниками податків на підтримку українського народу під час розв’язаної Росією агресивної війни. Також відкриті гарячі лінії, за якими українці можуть повідомляти про будь-яку підозрілу корупційну діяльність, пов’язану з шахрайством, розтратою коштів, зловживанням або неналежним керуванням допомогою, наданою Вашингтоном.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine